Prostor pro vaše dotazy.  Formulář na vložení dotazu najdete dole na stránce.

Diskusní téma: zubní náhrady

zubni nahrada

jana 15.09.2018
Byla by pro mne vhodna zub nahrada deflex na horni celist kde mam 3cepy a 2 zuby vlastni a jaka asi cena dekuji

Re: zubni nahrada

Jiří Sedláček 19.09.2018
Netuším čemu říkáte 3 čepy. Obecně těžko může kdokoli indikovat vhodnost typu protézy na základě písemného dotazu. Musí vás vidět osobně zubní lékař.

Rebaze horní protézy - cena

Miluše Dvořáková 11.09.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by mě stála rebaze horní snímatelné protézy, ve které jsou 3 čepy, nebo hradí VZP?
Děkuji Dvořáková

Re: Rebaze horní protézy - cena

Jiří Sedláček 12.09.2018
Neumím vám přesněji odpovědět protože pojišťovna to platí jenom za určitých podmínek a myslím že jenom částečně. A především každá ordinace má jiné náklady a tedy i jiné ceny, takže cena se může hrubým odhadem pohybovat od 1 do 3 tisíc.

Zubní náhrada deflex

Taťána Bujárková 07.09.2018
Dobrý den, získávám informace o zubní náhradě deflex, mám v horním patře celkem 6 zubů: levá strana 1,2, pravá strana 1-4. Na levé straně mám celokeramický můstek 3-6, který zlobí a už 2x mi vypadl, možná také díky zánětu u obroušeného špičáku, který už téměř celý chybí. Chtěla bych se proto zeptat, zda by v budoucnu byla řešením částečná náhrada deflex a jaká by byla přibližná cenová relace této náhrady.Popřípadě, zda je možné i jiné řešení. Blíží se mi důchodový věk a pracuji ve školství. Děkuji předem za odpověď.

Re: Zubní náhrada deflex

Jiří Sedláček 09.09.2018
těch možností je mnoho a pružná protéza je jedním z nich. Cena se může pohybovat od 5 tisíc až třeba po 25 tisíc, záleží na konkrétní zubní ordinaci a jejich kalkulacích.

Péče o korunku

Lucie 30.08.2018
Dobrý den, mám týden udělanou korunku na šestce, chtěl a js se zeptat jestli si můžu prostor mezi zuby čistit dentalni niti? Nemůže dojit např k vypadnutí korunky???

Re: Péče o korunku

Jiří Sedláček 31.08.2018
Mezizubní prostor si naopak musíte čistit. Můžete nití ale ještě lepší je mezizubní kartáček. Na tomto webu v části pro pacienta - hygiena najdete video ve kterém je to názorně předvedeno.

Zubní náhrada fix.

Petra 20.08.2018
Dobrý den,

jak jsem pochopila z Vašich odpovědí, můj stomatolog by mě měl u Vás objednat na konzultaci ? Nejsem zrovna přesvědčená o kvalitě zubní laboratoře svého stomatologa.Jak probíhá konzultace, hradí konzultaci pojišt'ovna, je jedno jak se nakonec rozhodnu?
Děkuji za odpověd'

Re: Zubní náhrada fix.

Jiří Sedláček 21.08.2018
Stomatolog vždycky rozhoduje o tom která laboratoř pro něho zhotovuje zubní náhrady. Můžete se s ním samozřejmě domluvit že máte přání aby vám udělala vaše zuby jiná laboratoř, konečné rozhodnutí je ale na něm. Přece jenom on odpovídá za celou zubní náhradu a je logické že spoléhá na laboratoř se kterou je spokojený. Jinak konzultace se u nás v laboratoři ani v ordinaci neplatí.

prosba

Monika 13.08.2018
Dobrý den, mám předkus a velkou kazivost zubů. Zuby se mi rozpadávají. Třeba i zdravý zub se mi ulomil a uvnitř byl zkažený. Na spodní čelisti mám již pouze zuby od jedničky po pětku a pak jednu 8 a velmi křivé jedničky (jdou přes sebe). Horní zuby jsou všechny na rozpadnutí. Pokud se zuby již nezachrání a dělá se zubní náhrada, je možné upravit třeba i ten předkus tak, aby se zmenšil a nebo naopak bude problém ještě větší? Má zubní lékařka se snaží být milá, ale nebývám s její prací spokojená a často z ní cítím nervozitu když něco déle trvá. Hledám tedy pomoc jinde a po dlouhém hledání jsem našla Vaši zubní laboratoř. Z Vašich odpovědí na otázky jsem nadšená, protože poprvé se setkávám se snahou pomoci lidem. Navštívila jsem náhodně dvě kliniky v Praze, ale tam je zajímají mé peníze a ne můj problém. Udělali mi rentgen a pak už jen počítají a nekonzultují nic se mnou, jako bych tam ani nebyla. Ráda bych využila vaše služby, jak tedy mám nyní postupovat? Mám se u vás objednant na konzultaci, nebo se nejprve zaregistrovat u stomatologa, který spolupracuje s vaší laboratoří a ten už vše naplánuje? Doporučil by jste mi, prosím, nějakého stomatologa? Jsem od Benešova u Prahy. Pokud bude třeba, budu dojíždět k vám do Brna. Mohu emailem zaslat i můj 3D rentgen. Velice děkuji za odpověď.

Re: prosba

Jiří Sedláček 14.08.2018
Rozumím vám, zázraky dělat neumíme ale třeba vám budeme umět pomoci. Rozhodně pošlete rentgen na můj mail a zubní lékař vás poté objedná na konzultaci.

Re: Re: prosba

Monika 14.08.2018
Děkuji za rychlou odpověď a rentgen přeposílám.

Zhotovení definitivní náhrady

Milena Kratochová 12.08.2018
Chci se zeptat, za jak dlouho doporučujete po extrakci zubů definitivní zirkonový můstek? Mám zatím provizorní můstek a špatně se mi s ním mluví. Děkuji

Re: Zhotovení definitivní náhrady

Jiří Sedláček 13.08.2018
Zahojení dásní trvá zhruba 2 měsíce, takže po této době kdykoli.Doporučuji ale ihned udělat pěkný frézovaný PMMA můstek kterým si vyzkoušíte tvar a barvu budoucího můstku. Navíc se vám s ním bude mluvit ihned lépe když bude udělaný správně. Jinak hrozí že vám takto blbě udělají i definitivní můstek a to už by byl větší problém.

zensky

kamilka 11.08.2018
dobry den. mam dotaz pred 10 ti dny jsem byla na vitazeni vsech hornich zubu takze mi sili i dasne pan Dr mi dal zubni protezu kterou si ale snazim jak muzu nasadit. ale mesedi mi podle miho jak ja bych chtela, mam to strasne bolestive kdyz jsi ji nasadim, nevim jestli je to tim ze mam zasitou i dasen nevipadli mi jeste stehy, a nebo jestli nejde Jen o zvik...dekuji za vas nazor

Re: zensky

Jiří Sedláček 13.08.2018
Máte takzvanou imediátní náhradu která se v laboratoři zhotovuje na model kde ještě jsou vaše zuby, které budou vytržené. Zubní technik z modelu zuby odbrousí a pouze odhaduje jak bude vypadat dáseň po vytržení zubů. Proto tyto náhrady nejsou úplně přesné a měli by se postupně upravovat podle toho jak se hojí dáseň. Na tyto náhrady vůbec nepřispívá pojištovna, takže i lékaři se na nich snaží šetřit, aby pacienti dopláceli co nejméně. I proto vznikají problémy. Zadarmo se prostě nic kvalitního udělat nedá.

Paní

Andrea 08.08.2018
Dobrý den mám dotaz co dělat pokud mám dole zubní náhradu na háčky a stále mě to strašně tlačí ty háčky byla sem u mého zubaře povolil mi to ale stále mě to tlačí

Re: Paní

Jiří Sedláček 10.08.2018
Kdyby vám někdo ušil špatně šaty, tak byste chodila ke krejčí tak dlouho dokud by je neupravila správně nebo neušila znovu. To stejné musíte dělat s vaším zubařem.

Severní čechy

Vlado 02.08.2018
Dobrý den,
Mám protézu na háčky (nejde o celkovou náhradu zubů), ale nevyhovuje mi jejich masivnost. Nevím jestli jsme to správně navnímal, ale technologii Vivaflex vnímám jako šetrnější než klasické, státem hrazené prskyřicové.
Rád bych s Vámi prokonzultoval své možnosti ohledně této technologie, ale jsem ze Severních čech. Máte pobočky i jinde?
Moc díky za odpověď.
Záznamy: 1 - 20 ze 949
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Adresa 

Jiří Sedláček
Veveří 456/9
602 00 Brno
IČO: 49466186

Kontakt 

tel.: +420 777 553 226    Jiří Sedláček
tel.: +420 543 242 845    recepce
tel.: +420 543 216 209    recepce
e-mail: sedlacek@jslab.cz

JS Lab v síti


copyright 2016 JS Lab